Mgr. Hana Mrázková

(*2. 6. 1988)

Absolventka Filozofické fakulty UP v Olomouci, obor Ruská a ukrajinská filologie. Během své půlroční zahraniční stáže na Petrohradské státní univerzitě získala certifikát z ruského jazyka (úroveň C1) a obchodní ruštiny (úroveň B2). V Institutu celoživotního vzdělávání absolvovala dvouletý program Učitelská způsobilost, který ji opravňuje učit ruský jazyk na středních školách, v Centru celoživotního vzdělávání při Pedagogické fakultě UP v Olomouci si pak rozšířila svou aprobaci i na výuku českého jazyka.

Po ukončení magisterského studia pracovala na základní škole v Přerově jako učitelka ruštiny. Ruštinu a češtinu vyučuje více než deset let. Za tuto dobu pomohla desítkám studentů připravit se k přijímacím zkouškám na základní, střední a vysoké školy.

Od roku 2012 pracuje pro jazykové školy a vzdělávací instituce a dojíždí do českých i mezinárodních firem, kde vede kurzy ruštiny a češtiny pro cizince. Svou lásku k ruskému jazyku a ruské kultuře uplatnila v oblasti cestovního ruchu. V létě provází české turisty po městech východní Evropy, zaměřuje se na Bělorusko, Rusko a Pobaltí.

Ve svém volném čase se věnuje sportu, oblíbila si cyklistiku, squash a jógu. Cestu do práce si krátí četbou beletrie.

 

Vyučuje: ruský jazyk, český jazyk, matematika
Kontakt: mrazkovh@gmail.com
Konzultační hodiny: 

Dále dle domluvy.

 

Zpět