Ateliér AMOS Brno nabízí

Aktuality

Výuka v kurzech ve druhém pololetí 2019/20 začíná v Atelieru AMOS v týdnu od 13. 1. 2020.

 

Byla spuštěna registrace do přípravných kurzů na přijímací zkoušky na gymnázia a střední školy pro 2. pololetí školního roku 2019/20 (přípravné kurzy v týdnu, víkendové přípravné kurzy, ePřípravka - dálkové přípravné kurzy). Část kurzů bude probíhat v našich nových prostorách na třídě Kpt. Jaroše 8 v Brně.

AMOS – DNY OTEVŘENÝCH DVEŘÍ

23. 9.–26. 9. , 15.00 až 18.00, Palackého třída 120.

 

Byla spuštěna registrace do 1. pololetí Trénování s Amosem v rámci přípravy k přijímacím zkouškám na gymnázia a střední školy pro školní rok 2019/20. Jedná se o vhodný doplněk přípravy k přijímacím zkouškám jak pro účastníky našich přípravných kurzů, tak i pro ostatní zájemce.

 

Přihlaste se včas do kurzů přípravy k přijímacím zkouškám na gymnázia a střední školy, intenzivních přípravných kurzů nebo k přijímacím zkouškám nanečisto na školní rok 2019/2020. 

Využijte možnost připravit se k přijímacím zkouškám ze všech oborů a přihlaste se do přípravných kurzů křesťanské nauky nebo anglického jazyka k přijímacím zkouškám. 

 

Příprava k přijímacím zkouškám na gymnázia a střední školy

Ateliér Amos nabízí přípravné kurzy k přijímacím zkouškám na osmiletá, šestiletá a čtyřletá gymnázia a střední školy. Kurzy jsou určené pro žáky 5., 7., a 9. tříd základních škol.

Chci vědět více.

Víkendová příprava k přijímacím zkouškám na gymnázia a střední školy

Pro zaneprázdněné studenty a pro studenty, kteří nejsou z Brna, jsme otevřeli sobotní víkendovou přípravku k přijímacím zkouškám na gymnázia a střední školy. Příprava k přijímacím zkouškám probíhá jednou za dva týdny s dvojnásobnou dotací hodin. 

Chci vědět více.

Intenzivní přípravný kurz k přijímacím zkouškám

Intenzivní víkendový přípravný kurz zlepší Vaše šance na přijetí na vybrané gymnázium nabo střední školu. Tento kurz nenahrazuje systematickou přípravu na přijímací zkoušky, ať už ji provádíte v našich přípravných kurzech, nebo jiným způsobem, ale je jejím vhodným doplňkem nebo završením.
Celková dotace činí 8 vyučovacích hodin.

Chci vědět více.

Základy křesťanské nauky

Přípravný kurz Základy křesťanské nauky je určen pro ty studenty 5. tříd, kteří se budou hlásit na církevní gymnázia, kde je součástí přijímacího řízení zkouška z křesťanské nauky. Seminář vede zkušená katechetka. V Brně mívají zkoušky z křesťanské nauky Biskupské gymnázium a Cyrilometodějské gymnázum.
Celková dotace činí 10 vyučovacích hodin.

Chci vědět více.

Přijímací zkoušky nanečisto na gymnázia a střední školy

Nabízíme přijímací zkoušky nanečisto z českého jazyka a matematiky, které jsou skvělou přípravou na jednotné přijímací zkoušky 2019 (typ Cermat). Jednotné přijímací zkoušky se týkají studentů, kteří se hlásí na obory ukončené maturitou.

Chci vědět více

Jazykové kurzy

Nabízíme kurzy němčiny, angličtiny, francouzštiny a ruštiny všech pokročilostí pro děti i dospělé.

Chci vědět více.

Doučování

V Ateliéru Amos Vám zajistíme doučování a přípravu ke zkouškám ze všech předmětů základních a středních škol.

Chci vědět více.

Výtvarné a tvořivé kurzy

Nenechte si ujít pravidelné i tématické výtvarné a tvořivé kurzy.

Chci vědět více.

Příměstské tábory

Ateliér Amos Brno vychází vstříc rodičům i o prázdninách. Pokud chcete zajistit svým dětem smysluplný program na prázdninové dny v době, kdy sami nemáte možnost s dětmi být, využijte naši nabídku příměstských táborů. 

Chci vědět více.