Přihláška do přípravného kurzu k přijímacím zkouškám na gymnázia nebo střední školy

Student

Jméno:*

Příjmení:*

ZŠ nebo SŠ studenta a ročník v době konání kurzu:

Objednatel

Titul, jméno a příjmení:*

Adresa (ulice, číslo, město, PSČ)*

Telefon:*

E-mail:*

Kurz:

Kód kurzu:PZP91
Název:Přípravný kurz na přijímací zkoušky pro 9. třídy, 1. pololetí
Místo:Palackého tř. 120, Brno
Termín:pondělí 18:00-19:35
Školní rok:2019/2020
Cena s DPH:3 600 Kč na pololetí

Současně s přípravným kurzem v 1. pololetí (30. září až prosinec 2019) máte možnost si objednat, v této chvíli se slevou, i další navazující přípravný kurz ve 2. pololetí (leden až duben 2020). Kurz ve 2. pololetí probíhá ve stejném čase jako v 1. pololetí. Jeho obsahem je jednak prohloubení látky z 1. pololetí a jednak další látka na toto navazující. Doporučujeme Vám účast v obou kurzech, tyto kurzy dohromady pokryjí a v dostatečné míře procvičí veškerou látku potřebnou ke zvládnutí jednotných přijímacích zkoušek.

Zvolte jednu z následujících možností:*

Objednávám pouze výše uvedený přípravný kurz v 1. pololetí (30. září až prosinec 2019). Cena tohoto kurzu vč. DPH činí 3 600 Kč.
Při této volbě budete mít v případě zájmu ještě jako účastníci kurzu v 1. pololetí možnost kurz pro 2. pololetí přednostně doobjednat později, v tomto případě již za běžnou cenu.
Společně s výše uvedeným přípravným kurzem v 1. pololetí objednávám i přípravný kurz ve 2. pololetí (1. pololetí: 30. září až prosinec 2019, 2. pololetí: leden až duben 2020) za zvýhodněnou cenu. Při této současné objednávce obou navazujících kurzů získáváte k celkové ceně 7 200 Kč s DPH slevu 400 Kč.
Vaše výsledná cena obou kurzů vč. DPH činí tedy 6 800 Kč.
Upozornění: Uvedená sleva platí pouze při současném objednání (a využití) obou celých kurzů a při zaplacení fakturované ceny za oba kurzy nejpozději do termínu splatnosti uvedeného na faktuře.

Poznámka

Do tohoto pole můžete např. upřesnit přihlášku nebo uvést požadavek na znění faktury (pokud požadujete jiné fakturační údaje, než jsou uvedeny v části "Objednatel").
Pokud chcete být s jiným konkrétním účastníkem (zaregistrovaným na stejný termín) ve stejné skupině, uveďte to sem také.

Zpracování osobních údajů

Podívejte se na Informace o zpracování osobních údajů, odkaz bude otevřen v samostatném okně.

Obchodní podmínky

*Souhlasím s Obchodními podmínkami, odkaz bude otevřen v samostatném okně.

*Povinné položky